Porcelana

Porcelana to biała, prześwitująca ceramika, która została wynaleziona w VII w. w Chinach. Kiedyś dostępna tylko dla nielicznych, dziś każdy z nas może korzystać z tej niezwykle eleganckiej formy podawania posiłków i napojów.
W naszym sklepie Manufaktura Polska znajdziecie Porcelanę Kristoff Wałbrzych – jednego z czołowych producentów zastawy porcelanowej docenianego na całym świecie. Manufaktura w Wałbrzychu działa nieprzerwanie od 1831 roku, a wzory które tam powstają zdobią stoły w całej Europie i Stanach Zjednoczonych.
Porcelanowe serwisy obiadowe, w tym niezwykle popularny serwis Fryderyka, najstarszy z modeli produkowanych w Wałbrzychu, urocze filiżanki porcelanowe Cyrk, designerskie talerze porcelanowe z kolekcji Ludziki, niezwykle popularne wzory Polski Stół – to wszystko i wiele innych znajdziecie w naszym sklepie. Oferujemy zarówno zastawę porcelanową jak również porcelanę na sztuki. Marzy Ci się Twój oryginalny wzór – nie ma problemu – zapraszamy do kontaktu!
Porcelana to idealny pomysł na prezent. Zastawa stołowa będzie wyjątkowym prezentem na ślub, porcelanowe filiżanki to miły upominek na urodziny dla mamy, babci, koleżanki, porcelanowy garnitur kawowy to idealny pomysł na prezent dla partnerów biznesowych.